Rehabilitacja Amazonek

REHABILITACJA W OŚRODKU  „SIESTA”

W ramach zadania publicznego  pod tytułem ,,Rehabilitacja ważnym etapem leczenia osób niepełnosprawnych‘’  Świdwińskie Amazonki, oraz osoby wspierające przebywały na  turnusie rehabilitacyjnym  w ośrodku  ,,SIESTA’’ w Grzybowie finansowane przez Gminę Sławoborze, oraz Gminę Brzeżno.

Podczas pobytu uczestnikom były zapewnione profesjonalne zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe. W ramach profilaktyki zdrowotnej korzystano z szerokiej bazy zabiegowej w zakresie fizykoterapii, ultradźwięki, laseroterapia, lampa Sollux, oraz  okłady borowinowe, W  ofercie był nielimitowany  dostęp do sauny, oraz jakuzzi zewnętrznego.

Przeprowadzono warsztaty z podologiem, zajęcia Fitness-Zumba z instruktorem, marsz z kijkami wzdłuż plaży, oraz zabawę integracyjną z innymi Amazonkami. Amazonki to niezwykły ruch wsparcia psychicznego, wspólna motywacja do spotkań i integracji, które są niezwykłą terapią w walce z chorobą nowotworową.

Był to bardzo atrakcyjny wyjazd, który pozwolił Amazonkom, oraz osobom wspierającym skorzystać z niezbędnej dla nich rehabilitacji.

Serdeczne podziękowania dla organizatorki  turnusu Pani Marysi Najdowskiej, oraz dla Wójta Gminy Świdwin Pana Kazimierza Lechockiego za zapewnienie  transportu.

Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka’’

78-300 Świdwin Kołobrzeska 43

Tel.739 056 446

amazonkaswidwin@poczta.onet.pl

Może Ci się również spodoba