Wojewódzcy Mistrzowie Agroligi 2017

W dniu 14 czerwca  2018 roku  w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego Państwo Maria i Wiesław Sobczak  z Koszanowa uczestniczyli w gali Agroligi 2017. Gospodarzem tego ważnego agrowydarzenia był Prezydent RP wraz z Małżonką.

Prezydent Andrzej Duda osobiście wręczył Naszym laureatom konkursu List gratulacyjny a następnie Państwowo Maria i Wiesław Sobczak odebrali dyplomy i puchary od Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi , a także od Prezesa ARiMR oraz Prezesa  KRUS.

Po części oficjalnej zorganizowano przyjęcie piknikowe w Ogrodach Pałacu, nasi laureaci skorzystali z możliwości zwiedzenia Pałacu Prezydenckiego i wykonania pamiątkowego zdjęcia z Panem Prezydentem na tle pałacu Prezydenckiego. Uczestnikami gali byli również Dyrektor ZODR mgr inż. Adam Lucjan Kalinowski oraz  Zastępca Dyrektora ZODR mgr Krzysztof  Duszkiewicz.

Konkurs ma na celu docenienie osiągnięć najlepszych rolników i przedstawicieli najprężniej rozwijających się firm agrobiznesowych w Polsce.

Konkurs Agroliga przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim i krajowym. Na etapie wojewódzkim organizowany jest przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa.  Przy wyborze najlepszych gospodarzy, pod uwagę bierze się stabilność ekonomiczną ich gospodarstwa, uzyskiwane wyniki oraz stosowane w nim nowoczesne technologie. Ważna jest także estetyka obejścia. Zachęcamy do uczestnictwa w tegorocznym  konkursie.

 

You may also like...

powiększ/zmniejsz czcionkę
kontrast