VI MEMORIAŁ IM. ZENONA DIAKUNA – już za nami

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – MEMORIAŁ IM. ZENONA DIAKUNA

27.07.2019 r. na boisku sportowym ORLIK w Brzeżnie odbył się po raz szósty Turniej Piłki Nożnej upamiętniający Pana Zenona Diakuna – nauczyciela, trenera, wielkiego pasjonata sportu a także wieloletniego samorządowca gminy i powiatu.

Do turnieju przystąpiło 8 drużyn; „OLIMPIA” BRZEŻNO, „WILKI” WILCZKOWO, „SPÓJNIA” ŚWIDWIN, „WICHER” RĄBINO, „PAMET” ŚWIDWIN, „OSTRO BŁEKITNI” OSTROWICE, „POMORZANIN” SŁAWOBORZE oraz obrońcy tytułu z roku ubiegłego „REDŁOVIA” REDŁO.

Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach, gdzie wyłonieni zostali finaliści turnieju: „OLIMPIA” BRZEŻNO i „REDŁOWIA” REDŁO. Mecz finałowy wygrała „REDŁOVIA” Redło, pokonując rywali z Brzeżna 1-0 i tym samym obroniła tytuł z przed roku.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. „REDŁOVIA” REDŁO
  2. „OLIMPIA” BRZEŻNO
  3. „SPÓJNIA” ŚWIDWIN
  4. „WILKI” WILCZKOWO
  5. „WICHER” RĄBINO
  6. „PAMET” ŚWIDWIN
  7. „OSTRO BŁĘKITNI” OSTROWICE
  8. „POMORZANIN” SŁAWOBORZE

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Jacek Lindobeja „OLIMPIA” BRZEŻNO

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Paweł Lisowski „REDŁOVIA” REDŁO

KRÓL STRZELCÓW – Cezary Łotocki „OLIMPIA” BREŻNO

NAJSTARSZY ZAWODNIK – Adam Paprocki „PAMET” Świdwin

Po  zakończonym turnieju Wójt Gminy Brzeżno Sławomir Koruc wraz z rodziną śp. Pana Zenona Diakuna wzięli udział w wręczaniu nagród zwycięzcom, po czym podziękowali za pamięć i inicjatywę zorganizowania imprezy.

Animator sportu – Jacek Niburski składa serdeczne podziękowania: drużynom, gościom, kibicom za udział, oraz wszystkim którzy pomogli w przygotowaniach i poprowadzeniu turnieju. Do zobaczenia za rok.

Może Ci się również spodoba