Przedłużamy Narodową Loterię Paragonową do marca 2017r.!

Dodatkowe 6 miesięcy to efekt entuzjazmu Polaków dla kampanii, w której zarejestrowali już prawie 110 milionów paragonów fiskalnych (stan na 27.09.16) i odebrali dziesiątki cennych nagród. Obok nagród głównych ¬(Opli Astra) i sprzętu elektronicznego co 3 miesiące losowane są nagrody dodatkowe, czyli Ople Insignie, za paragony zgłoszone w tzw. branżach specjalnych. Dotychczas promowano m.in. fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne czy konserwację i naprawę samochodów osobowych oraz sprzedaż detaliczną części i akcesoriów do pojazdów samochodowych.
Nowymi branżami premiowanymi w Narodowej Loterii Paragonowej będą „działalność taksówek osobowych” (IV kw. 2016 r.) oraz „sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw” (I kw. 2017 r.). To wynik przedłużenia akcji edukacyjnej o pół roku, do 31 marca 2017 r.
Już w ostatnim kwartale 2016 r. każdy, kto zarejestruje paragon fiskalny od taksówkarza na kwotę min. 10 zł na stronie Narodowej Loterii Paragonowej www.loteriaparagonowa.gov.pl, będzie mieć szansę na wygranie Opla Insignii. Natomiast od stycznia do marca 2017 r. nagrodę specjalną będzie można wygrać w zamian za paragon za tankowanie na stacjach paliw.
Daty najbliższych losowań to 19 i 30 listopada 2016r. oraz 19 i 30 grudnia 2016r.

You may also like...

powiększ/zmniejsz czcionkę
kontrast