Pompujemy i wpłacamy – #GaszynChallenge

#GaszynChallenge to sławna na całą Polskę akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Urząd Gminy w Brzeżnie kontynuuje ich akcję. Dziękujemy za nominację Sołectwu Kluczkowo.
Do dalszej zabawy nominujemy:
* Regionalną Izbę Obrachunkową w Koszalinie
* Urząd Miejski w Barlinku
* Szkołę Podstawową w Brzeżnie
* Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Rzepczynie

Życzymy powodzenia.

Zadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają minimum 10zł, jeśli wykonają to minimum 5zł na konto z poniższego linku. Czas na wykonanie to 48h.
https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengekajtek

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ!!! JESTEŚCIE WIELCY

#GaszynChallenge to sławna na całą Polskę akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Urząd Gminy w Brzeżnie kontynuuje ich akcję. Dziękujemy za nominację Sołectwu Kluczkowo.Do dalszej zabawy nominujemy:* Regionalną Izbę Obrachunkową w Koszalinie* Urząd Miejski w Barlinku* Szkołę Podstawową w Brzeżnie* Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w RzepczynieŻyczymy powodzenia. Zadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają minimum 10zł, jeśli wykonają to minimum 5zł na konto z poniższego linku. Czas na wykonanie to 48h.https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengekajtekDZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ!!! JESTEŚCIE WIELCY

Opublikowany przez Marzenę Osińską Piątek, 19 czerwca 2020

Może Ci się również spodoba