Nowy radiowóz dla drogówki

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w otrzymali nowy oznakowany radiowóz. Auto zostało zakupione dzięki środkom pochodzącym z Programu Modernizacji Policji, a częściowo ze środków samorządów lokalnych w systemie 50 % na 50 %.

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie dziś odbyło się symboliczne przekazanie oznakowanego radiowozu. W przekazaniu udział wzięli: Starosta Powiatu Świdwińskiego Mirosław Majka, Wójt Gminy Brzeżno Sławomir Koruc, Wójt Gminy Sławoborze Marcin Książek oraz Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki.

Radiowóz został zakupiony częściowo w ramach dostaw centralnych realizowanych przez KGP dzięki środkom pochodzącym z Programu Modernizacji Policji, a częściowo ze środków samorządów lokalnych w systemie 50% na 50%. Dzięki współpracy oraz zaangażowaniu w sprawy bezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Świdwinie, Urzędu Gminy w Brzeżnie, Urzędu Gminy w Sławoborzu oraz Urzędu Miasta w Świdwinie flota naszej komendy jest sukcesywnie uzupełniana o kolejne pojazdy. Otrzymany samochód jest niewątpliwie ważnym elementem mającym wpływ bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu.

Źródło: http://swidwin.policja.gov.pl/zsd/dzialania-policji/aktu/37927,Nowy-radiowoz-dla-drogowki.html

Może Ci się również spodoba