Komunikat dotyczący pracy Urzędu Gminy w Brzeżnie

Z dniem 26.10.2020 w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz ze znacznym przyrostem zakażeń, Urząd Gminy w Brzeżnie bezpośrednią obsługę interesantów prowadził będzie ze szczególnym zachowaniem rygorów sanitarnych.

Zgodnie z decyzją Wójta Gminy, od 27 października br. z uwagi na pandemię COVID-19 i konieczność zapewnienia bezpiecznych warunków obsługi interesantów, wprowadza się w Urzędzie Gminy szczególne zasady obsługi  interesantów:
1. Interesanci przyjmowani są w Urzędzie Gminy po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z pracownikiem odpowiedzialnym za prowadzenie sprawy.
2. Interesanci przyjmowani są w Urzędzie Gminy w wyznaczonym miejscu przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa.
3. Zarówno pracownicy, jak i osoby obsługiwane podczas wizyty w urzędzie zobowiązane są :
– zachować odległość min. 1,5 m,
– mieć założone maseczki ochronne,
– mieć założone rękawiczki ochronne lub dokonać dezynfekcji rąk.

Kontaktować się z Urzędem można również za pośrednictwem Internetu, wykorzystując platformę ePUAP (/ugbrzezno/Skrytka)  lub mailowo pod adresem sekretariat@gmina.brzezno.pl. Osoby, które chcą dokonać płatności, mogą to zrobić za pomocą przelewów elektronicznych, bez konieczności wizyty w Urzędzie.

Kontakt ogólny do Urzędu:

Tel: 94 3642740

e-mail: sekretariat@gmina.brzezno.pl.

Kontakt bezpośredni z poszczególnymi stanowiskami  pracy w załączniku:

Może Ci się również spodoba

powiększ/zmniejsz czcionkę
kontrast